Başarılı Sanayi Kuruluşları Töreni'nde PHILSA'ya 2 Ödül

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başarılı Sanayi Kuruluşları Töreni'nde PHILSA'ya 2 Ödül
Geleneksel olarak İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Başarılı Sanayi Kuruluşları Töreni'nde PHILSA'ya 2 ödül birden

Geleneksel olarak düzenlenen "Başarılı Sanayi Kuruluşları Ödül Töreni" İzmir de gerçekleşti. 

Ödül töreninde Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin katılımı ile, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Rıfat Hisarcıklıoğlunun katılımı ile İzmir Ticaret Odası (İZTO) Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Borsası (İTB) tarafların geleneksel olarak düzenlediği ödül töreninde PHILSA firmasına 2 ödül birden gitti.

İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Borsası geleneksel olarak düzenledikleri organizasyonda; üretim, yatırım, ihracat, vergi ve istihdam kategorilerinde başarılı olan firmalar ödüllerini aldılar.

Ödül alan firmaların değerlendirmelerine etki eden, AR-GE ve inovasyon alanlarına yaptıkları yatırım ve çalışmalar etkin rol oynarken. Türk ekonomisine katkı yapan firmalar daha ön planda oldular. 

Türk ekonomisine kattığı değer, yaptığı yatırımlar ile kalkınmada önemli pay sahibi olan PHILSA "Büyük Firma" kategorisinde "üretim" ve "yatırım" kategorilerinde üçücünlük ödülü aldı.

PHILSA'nın 25 yıllık EBSO üyeliğinden dolayı Ege Bölgesi sanayi kuruluşundan özel sertifika verildi.

Filiz Yavuz Diren "Güç Katmaya Devam Edeceğiz"

 

 

PHILSA Genel Müdürü Filiz Yavuz Diren, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Türkiye’nin başarılı kuruluşları arasında yer alıp, ödüle layık görülmemizden dolayı son derece gururluyum. Türkiye, dünyanın önde gelen ihracat merkezlerinden biri. İzmir Torbalı’daki fabrikamıza yaptığımız teknoloji yatırımları sayesinde 20’nin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.” Ülke ekonomisine katkılarının devam edeceğine belirtti.

 

Diren sözlerinin devamında ise:  “Sürdürülebilir ihracat hacmimizle beraber; yatırım, istihdam, dijital dönüşüm, tütün tarımında inovasyon gibi birçok alanda ülke ekonomisine yaptığımız katkılarla ülkemizin gücüne güç katmaya, geleceğinin bir parçası olmaya dün olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz.” diye belirtti.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Korona Virüsüne rağmen ticaret devam ediyor.Önceki Haber

Korona Virüsüne rağmen ticaret devam edi...

Son Dakika: Erzurum’da terör operasyonunda sözde eyalet sorumlusu etkisiz hale getirildi.Sonraki Haber

Son Dakika: Erzurum’da terör operasyonun...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!